Darmowe gry online: Polecane gry planszowe dla graczy komputerowych

Tylko w ten sposób bylibyśmy w bardziej złotej ery gier pokładzie byłoby, gdyby monopol pieniądza nagle oświadczył walutę prawną. Epoka blat z ostatnich czterech lub pięciu lat przyniósł mnóstwo jakości i różnorodności: Wonderful standalone miniatur gier, eksperymentalnych hybryd cyfrowych / fizyczne, gry i zabawy, które rzeczywiście nauczyć cię czegoś o znajomych. 6 najlepszych graczy gier planszowych i Kickstarter, gdyż od kilku niezależnych twórców gier PC, stał się starter dla nowych franczyzowych jak Zombicide lub interesującego licencją rzeczy jak Ghostbusters.

Aby wyrazić nasz entuzjazm dla tego, co dzieje się w grach pokładzie teraz i dać ci kilka zalecanych punkty wejścia, zebrałem niektóre z naszych ulubionych gier bieżących. Starałem się dostosować do tej listy, aby zaspokoić gusta większości graczy wysokiej jakości PC, głębokie, systemy napędzane-gier, które nie biorą dwie godziny, aby rozwikłać i skonfigurować. Jeśli masz sugestie własną rękę, upuścić je w komentarzach.

RYZYKO Legacy

Hasbro
3-5 graczy
$ 50 na Amazon

Najlepsze darmowe gry w Internecie


PUDEŁKO

Stary Ryzyko może być ogromne zaangażowanie czasu, co najmniej dwie godziny, przy założeniu, że grasz z trzeźwą, decydującej grupy. Legacy Ryzyko najlepsza wersja gry, zmienia te kwestie z dwóch powieści transformacyjnych skrętów: sama rada jest trwale zrównoważone w więcej gier są odtwarzane, a globalna dominacja nie jest samotny warunek zwycięstwa.

Zmiany te sprawiają Legacy trwałe gra strategiczna. pokemon gry na PC Gracze zastosowanie naklejek jak bunkrów obronnych i amunicji "niedoboru" do płyty z upływem czasu, z których każdy ma odpowiednie premie lub kary. W grze siedmiu naszej rady, Wes zatrzymany bliznę zagrożenia biologicznego (-1 żołnierzy na kolei) do Wenezueli, aby atak na Amerykę Środkową jeszcze trudniejsze. W nagrodę za wygraną grę pięć, I przemianowany Australia "przerażająco dużym Spiderland", który udzielił mnie i tylko mnie premię +1 wojsk szczycie zwykłej premii +2 kontynentu we wszystkich przyszłych gier.

Kocham szalę tradycyjny sposób w miarę upływu czasu złożoności jak ta - nie trzeba spędzić dwie godziny chłonąc każdy Zasad niuans, zanim będzie można rozpocząć toczenia D6S zmiażdżyć HQ swojego przyjaciela w Ameryce Środkowej. Razem jest to najbardziej sprytna przeróbka klasycznej gry planszowej, jaki kiedykolwiek wymyślono. Pod koniec 15 gier, jesteś w lewo z rodzaju wojennego artefaktu, zarząd, który notuje czas ty i twoi znajomi spędzony wokół niego.

Legendary Encounters

Górny pokład
1-5 graczy
$ 55 projektów na Amazon

PUDEŁKO

Nasz GOTY 2014 ma bardzo wielką, ostatnią grę deckbuilding, jak się okazuje. nowa gra Lara Croft Jeśli grałeś Dominion, znasz już podstawy: gracze "kupić" karty, integrując je w ich pokładach stworzyć jak najwięcej synergii, jak to możliwe. Od tego fundamentu, choć odbiega od Legendary Encounters Dominium jako szablonu: to spółdzielnia, jest to bardziej skomplikowane, można kontrolować poszczególne znaki, a ty walki. Dla kontrastu, jeśli jesteś na tyle szczęścia, aby dodać Facehugger do swojego stosu kart odrzuconych, gdy go podnieść ponownie, to brzmi: "Gdy to rysować, cierpią skrajne bólu i śmierci." Nie jest to dokładnie wszystkie Festiwale i błaznów, a następnie.

Unikalne Spotkań też jest możliwość zamówić swoje obiektywne karty w sposób, który odzwierciedla fabułę każdej z czterech filmów w serii Alien. Całkiem fajnie. Pay Day gry Legendary posiada również wartościowego wersję Marvel, który jest prostszy, ale absolutnie satysfakcjonujący, a także wariant Villains, że odwraca gdzie grasz jako Magneto, Doc Ock, Loki, i innych wielkich złem. Maleńki strajk przeciwko Legendarny że będę poziom jest jednak to, że zestawy kart 500-600 pochodzą głównie nieposortowane, a może trwać prawie godzinę, aby zestawiać.

Star Wars: X-Wing Miniatures gier

Fantasy Flight
2-X graczy (zwykle 2)
$ 32 dotyczącym Amazonii

PUDEŁKA)

Jeśli nasz organizm nie wymaga snu i nasi bliscy nie wymaga miłość, którą mam pokój w moim życiu do gier styl życia na poziomie stołowych, takich jak Warhammer 40,000. Dla tych z nas, którzy podlegają rzeczywistości, X-Wing jest niesamowitym alternatywa, która zachowuje wszystko, co jest dobre o miniatur podczas miłosiernie kompresji czas potrzebny, aby zakończyć walkę.

Skalowalność jest ogromnym atutem X-Wing. będzie PS4 gry gra ps2 Jak 40K, każdy statek, pilot, i uaktualnić ma wartość punktową z nim związane, więc można wybić potyczkę cztery-statek w pół godziny lub osiedlić się w masywnej, kampanii wieloczęściowe z kapitałem statki takie jak Tantive IV i przypisać eskadr do czterech lub pięciu graczy.

Co sprawia, że ​​praca X-Wing najbardziej, choć jest jego system lecąc ™. W ramach tego układu ruchu, zapoczątkowanego przez WWI Wings sim lotu Chwały gracze popełniają rozkazów ruchu w ukryciu, a następnie ujawnić je wszystkie jednocześnie. Czy twój przeciwnik TIE Bomber zamiar wychodzą prosto na ciebie, albo toczenia beczki za asteroidę? Próbuje się domyślać i poza manewru przeciwnika bierze prawdziwego strategicznego myślenia, ale nie obciąża X-wing z miliarda zasad.

Podstawowy zestaw jest dość tanie, ale budując swoje floty oznacza ostrzał statków rozszerzeń, z których większość oscylować wokół $ 25 na Amazon. Mount and Blade Warband Game of Thrones Przynajmniej wstępnie malowane wzory wyglądają wspaniale-wystarczająco dobre, aby wyświetlić na pulpicie. Fantasy Flight też starał się, aby organizowane konkurencyjne turnieje X-Wing dostępnych na całym świecie, jeśli masz ochotę to.

Star Trek: Atak Skrzydło

WizKids
2-X graczy (zwykle 2-3)
$ 32 dotyczącym Amazonii

PUDEŁKA)

Atak Skrzydło zarabia nasz entuzjastyczną rekomendację ponieważ dzieli elegancki system X-wing za lecąc ™ dla ruchu, a także jego prosta, ale głęboka mechanikę zamka dodatków i uchylania. Duża różnica, oczywiście, jest to, że statki jesteś kontrolujące nie są wojownikami-Oni są bulkier Galaxy klas i okręty wojenne. To daje Ataku skrzydło więcej okrętów dotyk: jesteś ładuje się do romulańską warbird lub łódkę przestrzeń do wyboru z ton uaktualnień i załogę i próbuje boczna przeciwnika Łódź Space zanim torpedo jesteś jednym zbyt wiele razy.

Atak Skrzydło nadaje również się do bardziej obiektywne oparte na grze, gdzie wielu graczy konkurują z zasobami belek off planety lub odtwarzacz Federacja ma na celu ochronę Deep Space Dziewięć z Dominium lub Borg wrogów aż Vulcan lub Ferengi (Jasne, czemu nie) sojusznicy przyjazd , Twój wynos tutaj powinno być, że lecąc sprawia, że ​​te gry działają-WIZKIDS źródło ma nawet D&Wariant D, która zamienia kosmiczne smoków.

Battlestar Galactica

Fantasy Flight
$ 39 dotycząca Amazon
3-6 graczy

PUDEŁKO

Protoplasta współczesnych tajnych grach tożsamości, siedem-letni Battlestar Galactica pozostaje niezbędna niezależnie od poziomu przywiązania do Edward James Olmos. podział pc gry Wszyscy na Galactica musi pracować razem, aby zgasić różne stale szalejące pożary: niedobory żywności, ataki statków Cylonów (a minigry walk psów, który gra na krawędzi planszy), nawet wybory ten szczep lojalności i zaufania jako każdy stara się dowiedzieć, kto jest zły Cylonów działa przeciwko grupie. Możliwość podkładów Cylonów komplikuje dodatkowo to, gracz może przebić pierwszej części BSG jako pomocne ludzi, tylko uczyć się później ich celów teraz odwrócony. Dokonywanie że korekta nie ujawniając się bierze niesamowite gimnastyka społecznych.

Można poszerzyć BSG z Pegasus, Exodus i Przedświt, rozwinięć, które dodają postacie, wtórne deski, planety, nowe cele i ogólnie więcej oskarżeń i niepewności zrujnować swoje przyjaźnie.

Jeśli podoba Ci się pomysł skondensowanej wziąć na grze Battlestar stylu, dają Avalon lub Ultimate Werewolf strzał-obie ​​są bardzo przyjazne dla nowicjusz i może pomieścić 10 osób.

XCOM: Gra planszowa

Fantasy Flight
$ 53 na Amazon
1-4 graczy

PUDEŁKO

Jeden z dwóch gier znajdujących się tu z wymaganym urządzeniem cyfrowym, w wersji stołowej modeli XCOM geoscape boku z kampanii nauki XCOM, mielonej walki, walk psów, zarządzania i ekonomii, oraz dystrybuuje te zadania w czterech odrębnych ról. Role te działają każda część planszy, że są one odpowiedzialne za: lider drużyny, na przykład, odgrywa rodzaj symbolu odpowiadający gra, ponieważ przydzielenie żołnierzy do obrony z XCOM HQ. W spółdzielni doświadczenia, to jest dośc podobny do rzeczy jak pandemii. XCOM jest turowa, jednakże aplikacja (która stoi w drukowanej instrukcji, a także może uciec z przeglądarki) zmusza graczy do reagowania w czasie rzeczywistym do wydarzeń, takich jak ataki bazowych i przyjazdów UFO. gry Bioshock Suma jest niezwykle napięta: jesteś wybrany w na ćwiartce XCOM jesteś odpowiedzialny za, ale się czuć wpływu każdej kości rolki na kampanię w ogóle.

Wiedźmin gra przygodowa

Fantasy Flight
2-4 graczy
$ 42 W dniu Amazon

PUDEŁKO

Jedyna gra na tej liście z portem cyfrowym dostępnych na platformie Steam, Wiedźmin jest grą planszową jest prosta, ale wciągająca spin-off z niezwykłym naciskiem na opowiadanie, coś jak bilet na podróż z większą ilością potworów walki. Jeśli grałeś Talisman lub Arkham Horror, dial dół złożoność i długość i jesteś w okolicy. Zasady są dość łatwe do przyjęcia, a po tym, że jest to prosta wyścigu fantazji pomiędzy czterema postaciami-Geralt Triss, mniszek lekarski, a Yarpen krasnolud, każdy z różnymi biegłości w magii, walki, i dyplomacji. Grand Theft Auto grze nie myślenia o Wiedźminie fanatyków.

Golem Arcana

Hairbrained Schematy
2 graczy
$ 56 dotycząca Amazon

PUDEŁKO

Ciekawym eksperymentem (i 2013 Kickstarter) od Jordan Weisman, inaczej znany jako ojciec MechWarrior i Shadowrun, Golem Arcana to hybrydowy cyfrowy, miniatury oraz gra planszowa. Podejście Arcana jest rzucić zbioru przepisów w głęboki, gator wypełnione rzeki i używać różdżki Bluetooth połączone w zgodzie z "inteligentnych" płytek i figurek oraz tablet (lub telefon) aplikacji do obsługi czynności ruchowych i bojowych. To trwa chwilę, aby owinąć wokół twojej głowie, ale po dostosować się do rytmu za pomocą lekkiego pióra i aplikacji, aby sprawdzić czary i efekty terenu, staje się system, który eliminuje potrzebę podręcznika i lejki złożoność znalezione w innych miniatur gry bez poświęcania głębię taktyczną.

Podoba mi się też, że Goregous pomalowane figurki golema, podobnie jak to 7 "Durani Jagara Colossus lub Driada podobny Zikia, sport skomplikowane szczegóły i przeciwstawić tradycyjnych archetypów fantazja frakcji.

Inne gry, sugestie reader

Jest grono godnych gier planszowych nie wymienione w niniejszym wykazie. Nie byłem w stanie dostać w swoje ręce wszystko, byłem ciekawy, ale będę szukać zaktualizować ten artykuł jeszcze w tym roku, czy jestem w stanie spędzać czas z nimi. Zostaw opinię o grze chcesz polecić w komentarzach!

Android: Netrunner, umiłowani cyberpunk LCG od twórcy Magii

Lords of Waterdeep, w oparciu o Dungeons & smoki

Lochy & Dragons Kości Masters: Battle for Faerunu, wybudowany na niesamowitym systemie Quarriors

Machi Koro, szybkie gry city-budynek z uroczym sztuki

Sherlock Holmes Consulting Detective, fascynująca jedno- lub wieloosobowej gry tajemnicą rozwiązywania

Twilight Struggle, zaprojektowany przez Ananda Gupta, główny projektant w XCOM: Enemy Within

Najlepsze gry PC 2017 | PCMag.com

Heroes of Normandie, o "bohaterskiej", "krwawy" gra strategiczna WWII

Akcesoria

Kostki z Chessex
$ 23 Do worka 1 funta na Amazon, cena jest różna dla poszczególnych zestawów

Na zdjęciu w nasze ryzyko zdjęć Legacy, kości Chessex są wspaniałe-jeśli już odwiedził PAX już widzieliście ich masywny, wielokolorowy wyświetlacz. Można dostać funt ich różnorodnych Multisided kości z Amazon.

Dice tower
$ 25 na Amazon, zmienia

Jeśli małe śniadanie przy ognisku to tylko powierzchnia trzeba grać w gry, należy rozważyć korzyści wynikające z toczenia pionie. Etsy ma wybór tych ręcznie, też.

Uwaga na Partnerzy: niektóre nasze historie, jak ta, to linki partnerskie do sklepów internetowych. najlepsze gry podróży Te sklepów internetowych dzielić niewielką kwotę przychodów z nami, jeśli coś kupić za pośrednictwem jednego z tych linków, które pomagają wspierać naszą pracę do oceny elementów i gier.

Rejestracja
online