Rejestracja on-line

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna w gabinecie „Dental”, to przede wszystkim dbałość o profesjonalizm i najwyższą jakość wykonywanych usług. Nasi specjaliści zagwarantują Państwu, iż wszystkie zabiegi przeprowadzane będą z użyciem nowoczesnej aparatury przy zastosowaniu najlepszych rozwiązań z zakresu stomatologii. Możemy Państwu zaoferować szeroką gamę usług, które przyczynią się do uzyskania pięknego uśmiechu.

Proponujemy Państwu usługi z zakresu piaskowania oraz scalingu zębów, polegające na usunięciu płytki nazębnej z powierzchni szkliwa. Są to zabiegi w znaczny sposób poprawiające wygląd oraz kondycję zębów, a także prowadzące do zachowania ich zdrowia oraz uniknięcia rozwoju płytki bakteryjnej.

Ponadto oferujemy Państwu zabiegi z zakresu wybielania zębów, które zagwarantują naszym Klientom śnieżnobiały uśmiech. Wybielanie może być przeprowadzone przy pomocy metody nakładkowej, jak i z wykorzystaniem lampy ZOOM 2, która w bezpieczny i nieinwazyjny sposób aktywuje składniki wybielającego żelu nakładanego na powierzchnie zębów. Efekty wybielania przeprowadzonego w gabinecie „Dental” z pewnością spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

W naszej ofercie mogą również Państwo znaleźć szeroki zakres usług protetycznych.

Naszym Klientom oferujemy wypełnienia typu inlay oraz onlay, które charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie oraz wyjątkową trwałością.

Proponujemy Państwu także skorzystanie z bogatej oferty stałych uzupełnień protetycznych, nazywanych koronami. Mogą Państwo zdecydować się na korony pełnoceramiczne, na podbudowie z metalu nieszlachetnego lub na podbudowie ze złota. Ponadto oferujemy Państwu również uzupełnienia ruchome, do których zaliczamy korony oraz mosty.

Stomatologia estetyczna dąży do minimalizacji inwazyjności wykonywanych zabiegów przy osiąganiu najwyższej efektywności. Gabinet „Dental” oferuje Państwu usługi, które zagwarantują piękny i zdrowy uśmiech przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu stomatologii estetycznej.