Rejestracja on-line

Lampa ZOOM

Wybielanie przy pomocy lampy ZOOM jest bezpieczną i niezwykle skuteczną metodą rozjaśnienia powierzchni zębów, wykonywaną w gabinecie dentystycznym przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Zabieg rozpoczyna się od przygotowania pacjenta, na które składa się zabezpieczenie dziąseł specjalną pastą oraz zasłonięcie ust, by jedynie zęby poddane były działaniu promieni lampy. Przed rozpoczęciem naświetlania, na powierzchnię zębów nakłada się specjalistyczny żel, który uaktywnia się pod wpływem światła emitowanego z lampy ZOOM.

Przed wykonaniem wybielania lampą ZOOM zaleca się przeprowadzenie zabiegu usunięcia kamienia nazębnego oraz piaskowania zębów. Dzięki temu proces rozjaśniania ich powierzchni będzie jeszcze bardziej efektowny, gdyż światło lampy intensywniej i bez przeszkód przeniknie przez szkliwo usuwając wszelkie przebarwienia i plamy.

W dzisiejszych czasach śnieżnobiałe zęby nie są zarezerwowane jedynie dla gwiazd wielkiego ekranu. Obecnie ich wybielanie stało się jednym z najpopularniejszych zabiegów stomatologii estetycznej. Korzyści z posiadania białego uśmiechu są oczywiste – rozpromienia twarz, dodaje uroku, a także podnosi pewność siebie. W gabinecie stomatologicznym Dental każdy pacjent może dobrać dla siebie najodpowiedniejszą metodę wybielania i cieszyć się pięknym śnieżnobiałym uśmiechem.

ZALETY SYSTEMU ZOOM 2

• Skrócony do minimum czas trwania zabiegu (trzy 15- minutowe sesje)

• Największa redukcja nadwrażliwości o 67% w stosunku do innych lamp

• 8- tonowe wybielenie i naturalny wygląd

• Bezpieczeństwo (nie zaleca się dzieciom poniżej 13 roku życia i kobietom w ciąży)

lampa-zoom